Väliin jotain positiivistakin, kaupat dogesta sujui mallikkaasti Teemun kanssa, kiitos siis!
Väliin jotain positiivistakin, kaupat dogesta sujui mallikkaasti Teemun kanssa, kiitos siis!
Ei taida dispute auttaa jos tili on tyhjennetty..
I'm not fat, I just got a sweet hockey body.
Juurikin tuo. Itse yhden disputen voittaneena voin sanoa että rahoja ei takaisin saa jos niitä ei vastapuolen Paypal-tilillä ole.
Business Paypal-tili kyllä menee miinuksen puolella ja siinä vaiheessa paypal muuttuu velkojaksi asiakkaan sijasta. Aina kannattaa koittaa, pesänhoitajalta kuitenkaan ihan heti lippulappusia täytettäväksi tulee.
Tuota en tiennytkään, hyvä juttu. Propsit myös Puffiin linkittämisestä omilla sivuilla![]()
Ainakin tälläsen tiedon sain paypallilta yhdessä omassa casessa, mutta sillon kyseessä oli kyllä claimi.
Lisäilen vielä vape-reseptit sivuille kun ehdin, jos nestepuoleen tarvii kääntyä ja olkoon se viimeinen hyvä teko ja tsemppi heidän puoleensa
Harmittaa niin vietävästi tuo eGrip -asia. Jos olisi tämänkin tiennyt niin oisin ilmoitusta lykännyt viikolla.Verkkokauppa on nyt kiinni ja mun hommiin kuuluu vielä muutaman eboxin takuukorjaus kun saadaan vaan evolvilta takuupiirit. Melko täysillä olen jo uudessa pestissä kiinni, enkä foorumilta ole häviämässä minnekään
![]()
Osa lähti "erheestä" alkuviikosta, mut jos ei ole tullut vielä niin tuskin tuleekaan.
No voi vittu!!!!! Nyt oli kyllä vittumainen veto Esmoken ja Teemulta. Kiitos vitusti luottamuksesta!!!! On siinä kanssa selkärangaton mulkku kusettaja. Pistää ennakonpystyyn vaikka täysin tietoinen konkasta. Rahat omaan taskuun ja rappuun nauramaan. Toivottavasti tästä koko hommasta aiheutuu mahd paljon paskaa sinne suuntaa!!! En olis uskonut että täältä yhteisöstä löytyy tällaista paska sakkia! KIITOS VITUSTI ESMOKEN KUSETTAJILLE!!!!
Pyydän anteeksi hermostumistani. Asia on nyt hoidossa. Tämä oli vain hetken mielenhäiriössä kirjoitettu ja en myöskään ole tätä mieltä!!!!
Vituttaa sen verran voi sanoo... Sinne män köyhän viimeset rahat![]()
Tässä työkaverin puolesta kyselen, kun tilasi gripin ja vähän muuta pankkisiirrolla. Onko paras tapa ottaa yhteyttä asianajotoimistoon, vai miten toimia? Täytyy kyllä myöntää, että vaikka omia rahoja ei ole penniäkään kiinni, niin tämä ei ollut parhaiten hoidettu tilanne.
paskat tuolla kusettajalla mitään rahaa ole maksaa mitään velkoja!! Vittu kun pistää vihaks tälläiset paskahousut!
Pyydän anteeksi hermostumistani. Asia on nyt hoidossa.
Pistitkö tänään sovitusti postiin 100w piirin, 3 fatdaddyä ja 5 tactilea?
yyveetä tuli, että homma hoidettu.
Edit: Paketti perillä 17.11.2014
Viimeksi muokannut steamshot; 17.11.14 kello 16:23.