Tilasin 30.12, Wysyłka 1.1. ja tänään hain postista. Ensimmäinen tilaus Peleonilta ja hyvän ensivaikutelman antoiki. Kaikki mitä tilasin tuli + Desert Ship 18mg maistiaiset. Taidanpa jatkossa tilata kaiken täältä!
Tilasin 30.12, Wysyłka 1.1. ja tänään hain postista. Ensimmäinen tilaus Peleonilta ja hyvän ensivaikutelman antoiki. Kaikki mitä tilasin tuli + Desert Ship 18mg maistiaiset. Taidanpa jatkossa tilata kaiken täältä!
Onko vain tilapäisesti kaatunut sivut vai mikäs on ku ei toimi :S
Todellisuus on vain raittiusliikkeen keksimä illuusio.
Joo näköjään heti mun viestin jälkeen alkas toimimaan taas.
Höyryn voimalla 10.5.2011 lähtien
Aiheutti Peleonin porukka pieniä sydämen tykytyksiäAvasin pussin missä laatikko oli ja ensimmäisenä osui silmään teksti Cappucino 11mg 30ml :-X Onneksi sisältä löytyi kaikki mitä siellä pitikin olla, mutta hauskan refleksin aiheutti kierrätetty laatikko
![]()
7.1.2012 tilattu eikä edes wysylkkaa :'(
klo:19:37 wysylka![]()
Homma toimi ja hyvä maku jäi kyseisestä puodista. 4.1 laitoin tilaukseen, 6.1 lähettivät ja tänään perillä. Ei ehkä nopein mahdollinen, mutta halpa ja ilmeisen luotettava.
Huomasitteko että nyt lähtee halvalla Bolt modeja peleonilta ...postikuluineen 22 euroa...tilasin huvikseni koska suomessa muistaakseni nikotiiniton.fi myy niitä päälle 40 euroa!! no halpa on ainakin...kovastihen tota kehutaan nikotiiniton.fi sivulla
http://peleon.pl/product.php?id_product=1244
Olisikohan tuo millanen setti korvaamaan nykyisen 510-T:n?
Ehdottomasti kannattaa odotella muutama viikko!
G-Spot DC-hub! Höyryjen paratiisi.
Vuodesta 2001.
Eikös tuolla ole jo tuo Akston SVR:ää vastaava malli: http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1508
Ulkonäön perusteeella väittäisin samaksi laitteeksi? Olisin etsimässä noin 50 eurolla jotakin laitetta, tuo menee ainakin hieman yli.
Vai onko EVOsta tulossa jokin halvempi malli myyntiin?
Tuo Akston-Hughes SVR on kyllä ihan loistokas peli, ainakin kaiken dramaattisen foorumi pölinän ja muutamien videoiden pohjalta. Tietenkin saman laitteen myynti eri nimillä kuulostaa aina halvan kopion markkinoinnilta mutta jos tuo EVO on tosiaan sama laite niin ehdottomasti ostamisen arvoinen.
EDIT: Tuo Peleonila jo myynnissä oleva laitos on Kiinalainen kopio SVR:stä.