b1nj.jpg
0.7ohm nice
b1nj.jpg
0.7ohm nice
Nesteet: CumVapes:Mom's sweet boobs
CumVapes: Stroker´s delight
CumVapes:Cameltoe
CumVapes: Creme Brulee
juu todella kuumaa tulee. tankillesin imailen ja takaisin ihan perus reilu ohminen micro
Nesteet: CumVapes:Mom's sweet boobs
CumVapes: Stroker´s delight
CumVapes:Cameltoe
CumVapes: Creme Brulee
Kohtuu eeppinen postipäivä
![]()
"Anteeksi! Minä luulin, että se on omani!" (Nipsu:Taikurin hattu)
Sekavia kirjoituksia erinäköisistä ja kokoisista höyrytin vekottimista
Vapottelu tarpeita! Kun kerta halvalla sai
image.jpg
Puu drip, kesti vajaa kaks viikkoo..Mukavan tuntuinen muuten.
1-20140129_180819-001.jpg
Nesteet: CumVapes:Mom's sweet boobs
CumVapes: Stroker´s delight
CumVapes:Cameltoe
CumVapes: Creme Brulee
Laitetaan nyt tuosta #13857 coilista kuva kun nakkasin sen kaiffariin.
Vastus kyllä vähän turhan matala, 0.5. Tiedä kehtaako tuohon edes pumpuleita laittaa ja nestettä haaskata![]()
Lagittaja@TechBBS | Lagittaja@Level1Techs | Lagittaja@MuroBBS |Sekä mm. Anandtech AVForums DIYAudio Head-Fi Overclock.net XDA-Developers
Valo heijastelee ruuveista. Niin ja periaatteessa mikä tahansa asia näyttää kärsineeltä kunhan vain tarpeeksi läheltä kuvaa.
![]()
Lagittaja@TechBBS | Lagittaja@Level1Techs | Lagittaja@MuroBBS |Sekä mm. Anandtech AVForums DIYAudio Head-Fi Overclock.net XDA-Developers
Suurin syy moiseen löytyy oikean työkalun puutteesta.
Moni puhuu yleisesti "ristipäästä", mutta kun niitä on useempia eri malleja (mm. Philips, Pozidrive..ja niistäkin koko variantit)
Oikea työkalu säästää ruuvinkantoja, ja joskus välillä jumalattomalta vitutukselta kun ruuvi ei hajoakkaan.
No kaikkea ei voi omistaa, ja uusia ruuveja saa aika hyvin chlasolsonilta (ihan rosterisiakin) pilkkahinnalla, joten aina ei voi eikä kannata panostaa isoon työkaluvarastoon.
Itsehän olen se kusipää joka ostaa kaluja ihan vain huvikseni, joskus tarpeestakin, koska työkaluun laitettu raha ei ole koskaan hukattua.
..no siks kai mulla onkin rahat kiinni niissä, jopa liikaakin..
Uusi ato tuli kotiin, 1.5mm vaijerista u-wick ja 0.28 lankaa 4 kieppiä.
Aika hyvä tämä on,ilmareikä sopivan ilmava.
20140129_221831.jpg
Modit:Nemesis Kalafan#727 /Nemesis mixed shined#6557/Swan 18490 messinki/Owl 18490ss CVII / VJ Ambassadeur 18490/ Diablo Reaver x 2 /G-tube rst 18490/18650#121 / IPV 2 box / Diablo Fulgoris/ Kanger-subox mini / Centurio
-
Hybridit: MISTer fullkit / Diablo Hybrid #666 / MISTer v.2 / Diablo One #0044
-
Atot: H-Atty x3 vakio,LD ja dc/Somnium Novum/EA Nebula#0071/Synthesis ms/Kayfun Lite+/Diablo Ro'kenhronteys fk/Veritas/RSST/Aspire Atlantis/DOME RBA by Atmomixani #0197 / Griffin 22
2014-01-30 13.04.00.jpg
Tälläistä tänään![]()
Postipäivä
![]()
W-SX, Rdna40, Self-made SX350 and dna40 boxes
Kayfun4, Subtank, Zenith