Uus viikko, josko tällä viikolla tippuis jo kiinalaatua postilaatikkoon.
Uus viikko, josko tällä viikolla tippuis jo kiinalaatua postilaatikkoon.
Spoileri!
Merkkipäivä
Pojan 2v syntymäpäivä, ja samalla itselle 2v täyteen ilman yhtään analogista.![]()
Selkä vaivannut koko ikäni ja nyt pari kk sit aika pahasti taas.. Kävin hierojalla mutta hartiat ja selkä vetäs jumiin aina viikossa uudelleen.. Pääsin tossa pari vk sit vihdoinkin fysiatrille. Katteli 2008 ja 2013 röntgenkuvia.. Totes että mullon ainakin vuodesta 08 asti ollut lantiossa toimintahäiriö.. Joku luu lukossa.. Väänsi sen auki ja jumalauta! Ei oo muuten ollu kahteen viikkoon MITÄÄN selkä/hartia kipuja.. Aivan uskomatonta!
Ei voi muuta sanoa kuin että Hanus on vitun hieno mies. Respect.
Toscanamall:lta "Your order has been shipped." ilmoitus![]()
"Anteeksi! Minä luulin, että se on omani!" (Nipsu:Taikurin hattu)
Sekavia kirjoituksia erinäköisistä ja kokoisista höyrytin vekottimista
Sanoppa muuta. Eipä tuosta voi 2v-höyryttelypäivälahja enää paljon parantua
Oli kyllä semmoista meininkiä, et viäki pistää hymyilyttämään ja olemaan kiitollinen tästä kaikesta.
Tänäänkin humuttaa: auto meni katsastuksesta läpi, finnvapen paketti odotti postilaatikossa ja törmäsin (lähes) koko perheeseeni vahingossa kauppareissulla![]()
Viimeksi muokannut Cold Air; 26.11.13 kello 00:51.
"Mai brata from anata mata!" -wiitis
Arvosteluja ja muuta härväystä: http://www.youtube.com/user/ColdAirVapes
https://soundcloud.com/forcevalt
Höyryttelyn aloitus/Tupakoinnin lopetus: 22.11.2011
Jos lakkoilevat postipatet kulkee ajallaan, huomenna on MISTer täälläJos ei, niin rage-ketjussa tavataan.
![]()
Do or do not, there is no Barole.
Tänään tuli vajaan viikon matkustanut vaihtari paketti. Paketin kun avaa niin tuoksahtaa hyvälle vaikka laite on pesty hyvin, alan miettiä mistä tuo haju on tuttu.
Perkele se tuoksuu samalle nesteelle mille sen ajattelin pyhittääjolle tulee huomenna viikko tuulettelua täyteen, jesus mikä uhteen sattuma
![]()
Omatkin laitteet yleensä vesi-etikka-saippuapesusta huolimatta tuoksuu lähtiessään, mutta eipä tuo oo vielä vastaanottajia haitannu. Paitsi Charunia jonka rupes tekemään mieli jotain e-nestettä jota ei ollu saatavilla.![]()
Do or do not, there is no Barole.
Sen verran pitää humuttaa että paketit on ollu kunnossa, yleensä.Ainoo kerta oli Mnm-paketti, kattelin kun postitäti käänteli tummunutta ja märkää pakettia ja aattelin että, jumalauta,
älä enää kauaa veivaa Tai....
. Onneksi vaan yks puteli oli "You know"
![]()
Pikkironkeloija
"Mai brata from anata mata!" -wiitis
Arvosteluja ja muuta härväystä: http://www.youtube.com/user/ColdAirVapes
https://soundcloud.com/forcevalt
Höyryttelyn aloitus/Tupakoinnin lopetus: 22.11.2011
Ihan miten tykkäät, laita yksärillä onko tarvetta![]()