Jeps, yritin etsiä mutta ei e-smokegurulla ollut myydä silloin tilatessa yhtään, oisin muuten napannut 3-5 varakeramiikkaa. Jos viitsit 1-2 luopua niin laitahan yksäriäMuutoin vartoilen Vihtiksen vinkkiä ja tilaan kunhan niitä tulee.
Pari otin silloin ennakkotilauksen yhteydessä
Jos joku onnistuu ryssimään oman keramiikkansa niin multa saa "lainaan". En itse oo saanu yhtään keramiikkaa rikki ikinä![]()
höyryä 17.1.2012 alkaen.
geegee.jpg
silicapower<3
Fighting the CLONEWARS since 2013
Mro
Ensimmäinen varicool modini muotoutuu pikku hiljaa
- JJ
[IMG][/IMG]
F5 oli rasvattu ja saapui ilmoitus mailiin juuri että lähetetty.
Hamsterit tyytyväisiä jälleen.
Tässä tää nyt sitten olis! Kiitos Mrco. Siitä ei kyllä kauppamies parane. Oliks näitä ny muilla vielä hallussa suomen rajojen sisällä?
Uploaded with ImageShack.us
Pitihän tätäkin kokeilla, spheroidissa tuplat.
Lenkkien päät joutu katkasemaan ja coileja lähemmäs ilmareikää mutta muuten toimii varsin maukkaastiohmeja tuli 0.8
"Anteeksi! Minä luulin, että se on omani!" (Nipsu:Taikurin hattu)
Sekavia kirjoituksia erinäköisistä ja kokoisista höyrytin vekottimista
Kyllä luulisin että virran kulutus kasvaa kun on kaksi lankaa lämmitettävänä, sähköingengöörit osaa vastata paremmin.
"Anteeksi! Minä luulin, että se on omani!" (Nipsu:Taikurin hattu)
Sekavia kirjoituksia erinäköisistä ja kokoisista höyrytin vekottimista
IMG_1833.JPGSinne ne menee![]()
vamos.jpg
Vamo "Baseball bat mode"Tuonne menis vissiin pari 650 -akkua. Ilimiselevä matkavehje
![]()
On pirun vaikea selvitä hengissä hautaan saakka
ΧΞΣ - Non Serviam
Siihen vielä nokkaan joku homokiva xl pitusena tjsp niin avot.
Lagittaja@TechBBS | Lagittaja@Level1Techs | Lagittaja@MuroBBS |Sekä mm. Anandtech AVForums DIYAudio Head-Fi Overclock.net XDA-Developers