"don Tomassino - tekee tarjouksia, joista ei voi kieltäytyä."
Höyryaakkoset: höyryttelijän sanakirja
Höyryttelypäiväkirja
Mulla on nollavitosia varmaan neljä pakettia että niitä piisaa..
"don Tomassino - tekee tarjouksia, joista ei voi kieltäytyä."
Höyryaakkoset: höyryttelijän sanakirja
Höyryttelypäiväkirja
Puhutaan!
Hommaa testiin yks, kyllä voin sanoa että on parempia.
joo kyllä tosiaan kannattaa ottaa cläptonit testiin. Toimii kyllä itelle paremmin kun kumpikaan alkuperäisistä ja löysempi imuilma on myös iso plussa.
Yhtä tyhjäksi ei saa tankkia vedettyä noilla Aspiren päillä, johtuen erilaisista wikkireijistä. Tosin sillä ei nyt ole suurta merkitystä käytännössä. Supertankin omat atot imee tankin tyhjäksi ja tämä vain kuriositeettinä niille, jotka eivät pidä makujen sekoittumisesta nestettä vaihdettaessa.![]()
Kyllä saa kun sitä tankkia malttaa vähän pyöritelläMutta toisaalta ihan sama kun mulla on yks clearo per maku niin makujen sekoittumisesta ei ole haittaa.
Niin...rahamiehet on rahamiehiä.(yrittää pyöritellä tässä epätoivosesti tankkia)
4 makua, 4 supertankkia, 4 Modia kierrossa ja loput levossa![]()
höyryä 17.1.2012 alkaen.
Virtaa: G-Tube, Tesla WYE, ja iStick Pico
Höyryä: Berzerker RTA, Skyline RTA ja Dvarw MTL
Eli vääntäkää tyhmälle rautalangastakäykö Vaporesson cCell keraaminen coili myös normiin ja käykö siis Aspire Tritonin coilitkin normiin?
Edit: Onko toi metalli tippi vaihdettavissa ja jos ei ole, niin sitten tämä on njet njet, ei huulet kestä metalli tippejä.
Näin se on, tyhmyydellä ei tässä tarjonnan runsaudessa ole osaa eikä arpaa!
Ota mini-Supertankki niin on Delrin(?)-tippi. Tähän käy tosiaan varmaan 10 eri atopäätä.