Piti tilata vaan pullo vanilla custardia. Ilmaset postikulut houkutti, niin onpahan valinnanvaraa taas tiivisteissä!![]()
Piti tilata vaan pullo vanilla custardia. Ilmaset postikulut houkutti, niin onpahan valinnanvaraa taas tiivisteissä!![]()
Tiivareita tulee heti saldoille kun saadaan lisää 10ml pulloja. kiinan lomat vähän lykännyt toimitusta. Janne lupas myymälältä myydä isommissa pulloissa pieneen alehintaan jos ykkösluokan turkulaisills ehtii loppumaan mehut kesken.
Onkos vapeonlyn clearoja ja päitä tulossa milloinka?
Tilasin etyylimaltolia ja sharpeneria.
Kummassakin pullossa lukee sharpener.
Toinen neste kirkasta ja toinen ruskeaa, kumpi noista on kumpaa?![]()
Muutaman sivun menin taaksepäin mutta kuinkas toi mini rda. Viikko pari?
Lagittaja@TechBBS | Lagittaja@Level1Techs | Lagittaja@MuroBBS |Sekä mm. Anandtech AVForums DIYAudio Head-Fi Overclock.net XDA-Developers
mini rda, vapeonlyt, kaiffarit, kaikissa ETA ma-ti
Ja kiitoksia Smokelle jälleen nopiasta toimituksesta![]()
Hei selasin tässä tuotteet läpi mitä tilasin ja yksi virhe oli elikkäs tuli 2* bubble cum pulloa ja halusin ja näkyykin tilauksessa mikä ei tullut perille niin peaches and gream. Ei tässä mitään henhätää ole sitten torellankaan kun muista kyllä saan kokkailtua![]()
Sama pian saldoille kaiffareita. Tilattu reaveri kaipaa nokalleen aitoa kaiffaria, mielummin tilataan kotimaisesta puotista.
Mahdollisesti huomenna kaiffareita
Onkos tiivareihin taas millon tulossa päivitystä? Tosiaan olisko capellaan mahdollista saada karpaloa, kunhan otatte uutta sisään?
jooh maanantaina tehään uus tilaus capellaa. jotain on oikeasti hyllysdäki mut ei saldoilla, ootellaan pulloja. sama pätee flavor westiib. tuntuu vaan kaikki kestävän niin tullin kuin ulkomaan terminaalin puolelta