Trolli se jossain kirjotteli, että joillain oli vuotaminen korjaantunut vaihtamalla tiivisteet. En tiedä sen tarkemmin, että mikä tiiviste vai kaikkiko.
Ainoa konsti millä oon saanut tän laitteen vuotamaan oli väärä täyttämistapa eli ei täyttöreiän kautta vaan nesteet sisään ja sitten laite kasaan, mutta tästä nyt tuskin on kyse. Tuon lisäksi kuuden viikon aikana on tullut ehkä kaks tippaa ulos reiästä ja nämäkin lähinnä siks, että kostuttelin pumpulia liikaa etukäteen.
Varsinaisesti siis en osaa mitään vinkkejä antaa vaan lähinnä brassailin, että mulla ei vuoda.Ei vaan, koska uskosin, että tiedät mitä oot tekemässä niin kuulostas vähän siltä, että jossain on tiivisteessä häikkää tai muuta laitevikaa ilmassa. Tuki ilmareikä sormella ja puhalla sisään ylhäältä ja kato mistä tihkuu nestettä.