Tuossa vain tulee, ainakin itsellä, se huoli vehkeen paskomisesta takuukelvottomaan kuntoon.
Tuossa vain tulee, ainakin itsellä, se huoli vehkeen paskomisesta takuukelvottomaan kuntoon.
KGO & Twist
Sitten saa olla jo melkosen taitava tuhoaja jos perinteisen mekaanisen putken onnistuu oikeasti hajoittamaan jostain, jos se on rosterista/messingistä tehty.![]()
Savun hälvettyä, tarkista kytkentä.
Virtaa: G-Tube, Tesla WYE, ja iStick Pico
Höyryä: Berzerker RTA, Skyline RTA ja Dvarw MTL
Aijai![]()
..ttu antaa olla ku tää paska luuri ei taas saa kuvaa lähtemään![]()
Fighting the CLONEWARS since 2013
Minun ensimmäinen täysin titaaninen setti, drip tippiä myöden:
Cravelle iso hatunnosto napin modauksesta - ennen hävikkiä 1,0 voltti ja nyt 0,3 volttia. Vastus 0,8 ohmia.![]()
Hattu kiinni Jali!![]()
Nyt voi jo sanoo että oli nopeeta! Fsusa tilattu 31.7, shipattu 2.8 ja tänään 7.8 laatikossa! Evolvilta tilattu dna20 tilattu myös 31.7 ja tänään laatikossa!kerrankin näinpäin! Ja oli kerenny Fsusan tytöt piirtelemään kuittiinkin vielä
![]()
Voi toi Terry olla joku animefani flurrykin.
KGO & Twist
Niinno mistä noista tietää![]()
Löytyi laatikosta sopiva kotelo Dna modillekkin! Mikssen mää heti tätä hoksannu!
![]()
Ei ollut tavallista kanthalia saatavana niin tein sitten ribbon kanthalista coilin, ohmeja tuli 1.5 ja hyvin tykittää vaikka ruma onkin![]()
image.jpgOn se vaan niin HYVÄ![]()
Kirpparilta löyty nättikuntoinen humidori. Hintalapussa luki "puulaatikko, jotain mittareita" ja hintana kaksi euroa. Sikareiden puutteessa pääsi toistaiseksi vapokamasäiliöksi:
![]()
^ lucky fuck!
"Civil disobedience becomes a sacred duty when the state becomes lawless and corrupt" ~Gandhi~