Joo. Delivered se oli. My bad. Nyt vähän nollausta niin pääkin alkais pelaamaan taas![]()
Joo. Delivered se oli. My bad. Nyt vähän nollausta niin pääkin alkais pelaamaan taas![]()
Mulla on edelleen viimeinen tilaus "Shipped" vaikka kama on jo suussa.
Lisäksi vanhatkin tilaukset, jotka on olleet perillä jo kauan, muuttuu joskus keskellä viikkoa "elivered"-tilasta "Shipped"-tilaan pariksi päiväksi. Liittynee loyalty-pointtien päivitykseen. Sekoilee niiden systeemi.
Kauppiaan kaveri: https://www.bitwell.biz
Lähetetty minun Apple läppäristä ilman mitään vitun tupakkia.
tänään sitten tuli eka tilaus wizarilta. 510t aloituspakkauksen tilalta oli jostain syystä pakettiin lipsahtanut pari puntaa kallimpi eGo aloituspakkaus.
tästä heti mailia wizardille ja nähtävästi saan -20% seuraavasta tilauksesta.... se voi ollakki sitte iso tilaus![]()
Tilailtu nestettä ja pikkuroinaa, nopeasti tuli paketti parilla virheellä tosin. Tilattu 30mg RY4, paketissa 30mg RY5. Enpä tuota ainakaan takaisin rupea lähettelemään. Lisäksi tilatuista 2:sta eGo Mega Dual Coil Cartomiserista paketissa vain yksi. Pikku rahoistahan tuossa on kyse, harmittaa vaan kuin moisen pikkuasian takia joutuu tilausta setvimään, kun en ole ihan lähiaikoina tilaamassa lisää.
What do you mean, I ain't kind? Just not your kind -D.Mustaine
Stoney, lait viestii+kuva errorista.. Itelle tuli kans virheellinen lähetys.
Vaihtoehdot:
+takaisin lahetys ja korvaava tilalle
+pida nykyinen ja saat alekupongin seuraavaan litkutilaukseen.
"Civil disobedience becomes a sacred duty when the state becomes lawless and corrupt" ~Gandhi~
Eipä pakettia kuulunut... Täytyy laittaa kauppaan mailia ja kysyä onkohan ne oikeesti sen lähettänyt. Ei ole oikeasti mahdollista että olisi enää missään tullissa tai postin huostassa jos samasta kaupasta samoihin aikoihin tilanneet ovat saaneet jo pakettinsa monta päivää ennen?![]()
Päivitys: Velholta tuli vastaus sähköpostiin noin kahdeksan tunnin kuluttua omasta postista, lupasivat lähettää puuttuvan karton sekä jos pidän RY5:n niin 20% alennus seuraavaan nestetilaukseen. Loistavaa palvelua.
What do you mean, I ain't kind? Just not your kind -D.Mustaine
velholta tullut tilaukset hätäisesti ja mikä mukavinta - kirjeenä suoraan kotiin. kyse ollut tosin pelkistä nesteistä. seuraavassa paketissa cartoja ja sälää niin pitää katsoa että joutuuko hakemaan postista, all-in-all nopeaa ja hyvää palvelua ei valittamista
On tuo Wizard kyllä aivan mainio mesta tilata tavaraa.Yhdestä lähetyksestä puuttui kaksi putelia 30 ml:n nestettä,laitoin velholle sähköpostia ja kahden päivän kuluessa oli puutuvat putelit täällä Turussa
Jos siis jotakin paketista puutuu,laittakaa rohkeasti mailia Wizardille,homma kyllä luonnistuu
Mahtava paikka.Harmi vaan tuo varastotilanne,kun joutuu muualtakin tilailemaan,kun usein ovat loppu juuri ne tuotteet joita tarvitsisin.Libertyä en käytä,kun hinnat ovat mielestäni kovat.
No onneksi on myös kotimaisiakin lafkoja,tulevat tavarat äkkiä,tosin osa kovahintaisia,kiitos suomen verotuksen.Tuntuu,ettei täällä maassa minkäänlainen yrittäminen kannata.
Jagerbombia nyt varastossa, kauankohan kestää nyt ennen kuin loppuvat![]()
tilattu on, kohta loppuu!![]()
Palautetta : "Eli Luuponenhan sun käyttäjänimi oli/on millä f....ing ilveellä voit väittää noin oikeesti tekisi mieleni itse vääntää jostain paikasta eli korjaa virheesi ja myönnä että olet väärässä."
Sama täällä, kiitos KanBal "hälystä"!![]()
eGo / Lavatube / Buzz Pro (army #558)
Vasta 15% tämän päivän Jagerbombeista tilattu. Eli vielä kerkeää mukaan. 170 putelia enää jäljellä.
Kiitos vinkistä. Tuota Jageria on niin paljon hehkutettu, että pitäähän sitä saada kokeiltavaksi. Eli tilattu![]()
What do you mean, I ain't kind? Just not your kind -D.Mustaine
36% päivän satsista myyty. Hupenee nopeasti. Eiköhän nuo vielä huomiseksi riitä. Viikonloppuna varmasti loppuunmyyty.
Ensimmäinen tilaus Wizardilta hyppysissä. Tein tilauksen sunnuntai-iltana, maanantaina siirtyi tilaan "Preparation in progress", tiistaina "Shipped" ja torstaina siis odotti kirje kynnyksellä. Seurantakoodia en saanut missään vaiheessa, mutta enpä näin lyhyellä toimitusajalla sitä juuri kaipaakaan...
Pakkaus oli tavallinen kuplamuovikirje, ei siis ihan Peleonin tasoa, mutta olipa kumminkin ehjä.
Olen tyytyväinen - ja vielä on jääkäripommit taipaleella, mutta saattaa olla että kaupassa on hiukka kiirettä just nyt![]()